Všeobecné obchodné podmienky
20/09/2021
Import skladových kariet skladačiek z Excelu
02/11/2021

Novinky vo verzii 21.09.1125

Odomknutie dokladov na otázku

Pokiaľ sa vám už niekedy stalo, že ste po úprave dokladu prišli na to, že doklad je zamknutý a dané zmeny sa neuložia, určite vás poteší nová funkčnosť, ktorú sme pre vás pripravili. V prípade, že idete robiť úpravy už v zamknutom doklade, stačí na doklad spraviť dvojklik alebo použiť tlačidlo oprav a následne sa vám otvorí v programe hláška:

Ak si želáte doklad odomknúť stačí zvoliť možnosť Áno. Po dokončení úprav v doklade sa vám pri ukladaní opäť zobrazí hláška, či si želáte doklad znova uzamknúť. Potvrdením upozornenia sa doklad uzamkne. Pokiaľ vám vyhovovala práca s pôvodným nastavením prosím kontaktujte náš HOTLINE a my vám spätne upravíme obchodný cyklus.

Nové funkcie v dokumentácii

Pripravili sme pre vás zmeny v pridávaní súborov do dokumentácie. Odteraz si dokážete dokument do Onixu pridať jednoduchým potiahnutím súboru z plochy vášho počítača alebo priamo z emailu. Taktiež môžete použiť klávesovú skratku ctrl+c a ctrl+v. Funkcia je podporená aj v prípade kopírovania medzi vzdialenými plochami.

Import fixných cien do katalógového cenníka

Potrebujete si naimportovať predajný cenník? Alebo v ňom potrebujete spraviť zmeny ? Podrobný návod nájdete priamo tu.

Premenovanie zákazky na obchodný prípad

Evidenciu Zákazka sme premenovali na Obchodný prípad. Nájdete ju v záložke OKOLIE a v dokladoch sa číslo obchodného prípadu nachádza v záložke detaily.

 

Túto úpravu sme zapracovali za účelom jednoduchšej orientácie v programe, nakoľko väčšina užívateľov používa názov ,,zákazka“ najčastejšie v súvislosti s interným rozúčtovaním. Zmenu názvu zaznamenáte v zoznamových formulároch, infopaneloch, analýzach a pod.

Filter Hľadaj

Filter Hľadaj sa automaticky vyčistí potom ako opustíte evidenciu, v ktorej ho používate.

Prepojenie číselných radov pri OSS

Táto funkčnosť poteší firmy, ktoré pri svojej práci uplatňujú legislatívu OSS. V praxi to znamená, že pokiaľ vytvoríte doklad v číselnom rade pre konkrétnu krajinu, a ďalej vytvoríte prepojením ďalší doklad, zaradí sa automaticky do číselného radu tej istej krajiny.

Pridanie novej dimenzie do analýzy obchodu

V analýzach obchodu sme pre vás pridali ďalšiu dimenziu, ktorá vám umožní sledovať si obchodné prípady aj podľa dátumu ukončenia.

Automatické pripojenie firmy z Omegy pri prechode do nového roka

Pokiaľ používate analýzy účtovníctva, ktoré fungujú nad databázou Omegy, pri prechode do nového roku sa vám automaticky pripojí aktuálny účtovný rok z Omegy.

 

Stiahnite si novú verziu.

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.